E-porada

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klienta Kancelaria oferuje również usługę pomocy prawnej przez internet. Umożliwia ona uzyskanie pełnowartościowej pomocy prawnej najlepszych specjalistów z poszczególnych dziedzin prawa, bez wychodzenia z domu czy biura. W ramach usług elektronicznych Kancelaria oferuje między innymi: udzielanie pisemnych porad prawnych, sporządzanie pism procesowych, opracowywanie opinii prawnych oraz przygotowywanie projektów umów.

Aby uzyskać odpowiedź na interesujące Państwa zagadnienia wystarczy wypełnić poniższy formularz i wysłać treść zapytania drogą elektroniczną. Po otrzymaniu zapytania i zapoznaniu się ze specyfiką problemu Kancelaria w terminie do 2 dni roboczych wysyła do Państwa propozycję wynagrodzenia za usługę prawną. Dopuszczalna jest możliwość negocjacji wynagrodzenia.

W zależności od specyfiki zagadnienia Klient może zostać poproszony o uzupełnienie swojego zapytania o dodatkowe informacje lub kopie niezbędnych dokumentów. Klient otrzymuje e-mail z wyceną oraz numerem rachunku bankowego, na który należy dokonać płatności. Dokonanie wpłaty jest warunkiem koniecznym do świadczenia usługi oraz jest równoznaczne z zawarciem umowy za pomocą serwisu.

Informację zwrotną w postaci pisemnej porady, opinii prawnej, projektu pisma procesowego czy umowy otrzymają Państwo w uzgodnionym terminie, w wybranej przez siebie formie: pocztą elektroniczną, faksem, listem poleconym lub pocztą kurierską.
Formularz zapytania prawnego

Imię, nazwisko / Firma *
Telefon *
Adres e-mail *
Zapytanie prawne *
Akceptuję regulamin świadczenia pomocy prawnej drogą elektroniczną

"Promax Sp. z o.o. ma przyjemność potwierdzić, że radca prawny dr Mirosław Pawełczyk prowadzący Kancelarię Radcy Prawnego świadczy pomoc prawną na rzecz naszej spółki. Zakres świadczonych usług obejmuje między innymi prawo spółek, prawo handlowe, prawo pracy, prawo cywilne a także obsługę spraw korporacyjnych organów spółki. Kancelaria wspiera nas również od strony prawnej w zakresie świadczenia usług zaopatrzenia w wodę i odprowadzania ścieków. Współpraca z Kancelarią przez wątpienia przyczynia się do rozwoju i zabezpieczenia interesów naszej spółki."

PROMAX Sp. z o.o.Aktualności

2014-12-08 18:59:38
Geoinformacja. Prawo i Praktyka.

2014-12-08 18:57:46
Ustawa o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków. Komentarz.

2014-08-11 11:28:39
Dopuszczalność prawna wypowiedzenia umowy sprzedaży energii cieplnej przez przedsiębiorstwo energetyczne

Newsletter

Zapraszamy do subskrypcji newslettera naszej kancelarii.

dodaj usuń
Pawełczyk & Szura Kancelaria Radców Prawnych Spółka Partnerska
40-096 Katowice, ul.3-go Maja 24/4
tel./fax: +48 32 253 84 40, tel.: +48 32 608 70 49, +48 32 206 85 81
Strona główna  |   O nas  |   Zespół  |   Profil usług  |   Publikacje  |   Pro Bono  |   Kariera  |   E-porada  |   Kontakt strony internetowe Sparro